Viber
Выберите свой автомобиль:
или выберите свой автомобиль из формы:
Выберите год ▼
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Выберите марку▼
Модель▼
Узнать стоимость запчасти за 15 минут
question
question

Світові тюнінг-культури (частина друга)

tuning

Що ж, продовжимо тему тюнінг-культур світу.
Поїхали!

Hi-Riser

Hi-Riser ще один спірний напрямок автомобільного тюнінгу. До цієї категорії відносять кастомний автомобіль (часто американський седан), як правило, з традиційним і майже не зміненим кузовом і рамою, але зі значно збільшеним дорожним просвітом, колесами великого діаметра (до абсурду великого) і низько профільною гумою. В залежності від моделі автомобіля і стилю колес, автомобілі поділяють на Донки (Donk), Бокси (Box) і Бабли (Bubble).

hi riser

Bosozoku

Спочатку японська культура розвивалась підлітками з низьких соціальних класів суспільства, які своїми транспортними засобами проявляли непокору і відразу владі. Поступово яскравий і дуже дивний стиль, натхненний такими мультиками як Speed Racer, підхопили любителі чотириколіснї техніки. Але разом зі стилем, автолюбителі отримали погану репутацію Bosozoku в наборі. Сьогодні автівки Bosozoku це суміш усіх популярних японських стилів тюнінгу. Величезні спойлери, передні та задні бампери це вплив стилю Garuchan, а вихлопні труби – вплив мультфільмів манга і аніме.

bosozoku

Rat Rod

У кожної суб-культури тюнінга є своя основна «фішка», і культура Rat Rod не є виключенням. Любителі Rat Rod роблять усе, щоб зберегти старий, іржавий зовнішній вигляд класичного автомобіля.
Робота часто ведеться виключно над технічною складовою і мабуть власникам подобається, коли люди дивуються побаченому під капотом іржавого «відра» на колесах. Рет Род – дуже специфічний стиль, який зневажають представники культур Кастом і Хот Род, але не дивлячись на це, його популярність щороку тільки зростає.

rat rod

Rat Look

Скоріше за все послідовники Рет Роду. Цьому стилю характерне умисне доведення зовнішнього вигляду авто до «відчаю», при цьому, як правило, на машинах представників стилю встановлені дорогі хромовані колеса, що дуже контрастують з кузовом. Також важливим фактором є те, що під капотом по-перше ідеальна чистота, а по-друге, зазвичай, форсований двигун. Тому рет луки можуть сильно дивувати на дорозі!

rat look

Sleeper Car

Культуру створення автомобілів "сліперів" можно пояснити однією фразою: "вовк в овечій шкурі". Частіше за все тюнінгують дуже непримітні машини, які не привертають зайвої уваги і ніяким чином не вирізняються з ряду інших машин. Головна розвага представників цієї культури – стріт рейсинг з власниками брендових спорт-карів.

sleeper car

Swangas

Swangas – це автомобільна мода, натхненна автомобільними дисками зі спицями, які входили в стандартну комплектацію Cadillac 1983 і 1984 років.
Майже одразу після «народження» культуру Swangas почала забороняти місцева влада, тому що диски робили черезмірно великими. Любителі Swangas пояснювали це своїм унікальним стилем, але здоровий глузд і безпека брала верх, що й допомогло владі заборонити стиль в Техасі і Луізіані, де тренд набув найбільшого розмаху.

swangas

P.S. Звичайно це далеко не всі культури і суб-культури тюнінгу. Допоки існують автомобілі, люди будуть прагнути робити їх краще, хоч у кожного і резне розуміння цього самого "краще" :)

spaceship tuning